Redactie 112 0 reactie(s) vr 01 februari 2019, 20:25

Automobilist rijdt door na aanrijding met scooterrijder in Emmen

Laatst bijgewerkt: donderdag 07:57 uur

EMMEN – Vrijdagavond, omstreeks 18.15 uur, heeft er op de rotonde van de Hondsrugweg/Rondweg in Emmen een aanrijding tussen een scooter en een auto plaats gevonden. De scooterrijder is daarbij gewond geraakt.

 

De automobilist is doorgereden. Inmiddels hebben agenten een dit voertuig terug gevonden en is de mogelijke bestuurder naar het bureau meegenomen. Er zijn echter nog wat vragen over hoe dit heeft kunnen gebeuren en wie de bestuurder van het voertuig dat is doorgereden is geweest. De politie zoekt daarom getuigen van dit voorval. Heeft u omstreeks 18.15 uur dit ongeval zien gebeuren, dan mag u bellen met 0900-8844

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Emmen

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Emmen
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.