Logo 112Emmen

Redactie 112 0 reactie(s) ma 14 augustus 2017, 17:11

Fietser gewond bij aanrijding met auto in Klazienaveen

Laatst bijgewerkt: zondag 22 aug 2021 om 18:12 uur

KLAZIENAVEEN – Een fietser is maandagmiddag op de Langestraat in Klazienaveen gewond geraakt na een botsing met een auto. De fietser werd per ambulance met onbekend letsel naar het ziekenhuis overgebracht.

 

De bestuurder van de auto raakte niet gewond. Over de juiste toedracht is niets bekend. De verkeersanalisten van de politie deden ter plaatse onderzoek.

112 Klazienaveen

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een misdaad in Klazienaveen lees je in onze categorie 112 Nieuws Klazienaveen. Alle 112 alarmeringen uit Klazienaveen kan je live volgen via 112 meldingen Klazienaveen.

Video

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Emmen

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Emmen
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.