Redactie 112 0 reactie(s) di 19 november 2019, 15:23

Grote hoeveelheid verdovende middelen aangetroffen in woning Emmen

Laatst bijgewerkt: donderdag 07:59 uur

EMMEN – Een man (32) is aangehouden aan de Oude Meerdijk door de wijkagenten van Angelslo in verband met verdenking handel in verdovende middelen vanuit zijn woning. Dit naar aanleiding van aanhoudende klachten omwonenden. Aanzienlijke hoeveelheden verdovende middelen in de woning aangetroffen.

De verdachte wordt verhoord en vervolgd. Tevens loopt de man het risico dat zijn woning (tijdelijk) wordt gesloten. Een 2e verdachte is inmiddels ook aangehouden en wordt onderzocht op zijn betrokkenheid bij deze zaak.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Emmen

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Emmen
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.